Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce |
             Szukaj Logowanie Kontakt

oprogramowanie bg

Technologia ANSYS dla konstruktorów

Systematyczne inwestycje w dziedzinie ergonomii pracy i interfejsu użytkownika spowodowały, że obecnie oprogramowanie ANSYS posiada nie tylko przewagę technologiczną ale jest również niesłychanie prosty w obsłudze. Celem zasadniczym jest to by użytkownik skupił się na fizyce danego zagadnienia zamiast na tym jak ustawić symulację. ANSYS automatyzuje dużą ilość zadań, które w tradycyjnym oprogramowaniu lub w typowych dodatkach do systemów CAD zajmują dużo czasu. Wdrożenie produktów ANSYS to kwestia kilku dni.

Szyty na miarę

W zależności od poziomu zaawansowania użytkownika, ANSYS Discovery posiada narzędzia zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w symulacji jak i dla zaawansowanych użytkowników. Bez względu na rodzaj symulowanych zjawisk fizycznych - ważne jest by użytkownik rozumiał badane zagadnienia - nauka interfejsu to kwestia kilku godzin. Wdrożenie narzędzi ANSYS Discovery zwiększa produktywność procesu projektowego i rozwoju produktu poprzez skrócenie iteracyjnych zmian geometrii i ułatwienie dostępu do analiz parametrycznych dla nie-ekspertów. 

Szybkość, łatwość - bez poświęcenia dokładności

Nigdy wcześniej symulacja nie była tak tania i tak szybka. W produktach ANSYS Discovery można przeanalizować dziesiątki wariantów w kilka minut. Najważniejsze jest to, że prostota i szybkość nie przychodzą za cenę dokładności i rzetelności wyników. 

 

 

 

ANSYS DLA MENADRŻERÓW

REFERENCJE

ANSYS WORKBENCH