Szukaj Logowanie Kontakt


Gdy stawka jest wysoka, prawdziwi pionierzy potrzebują dostępu do najnowocześniejszych technologii, takich jak stacje robocze HP Z. W HP jesteśmy dumni, że NASA wybrała stacje robocze HP ZBook na potrzeby dowodzenia misją, sterowania i podtrzymywania życia na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej podróżującej w nieznane.


 

Z- Book 15 G3  /  Z-Book 17 G3

Pracuj niemal w każdym miejscu na przenośnej stacji roboczej
HP Z-Book
Jej mobilność i rozbudowane możliwości konfiguracji
pozwalają stworzyć niezwykłe połączenie stylu,
funkcjonalności i mobilności w cienkiej i lekkiej obudowie
z ekranem o przekątnej 15.6" lub 17"

Na pokładzie mamy procesory Intel XEON

Zapytaj nas - przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę


120 mobilnych stacji roboczych HP ZBook 15 zostaje wysłanych na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

*Testy MIL STD 810G nie mają na celu wykazania zgodności z warunkami umów zawartych z Departamentem Obrony USA ani przydatności do celów militarnych. Wyniki testów nie stanowią gwarancji funkcjonowania w przyszłości w takich samych warunkach. W celu zapewnienia ochrony przed skutkami uszkodzeń w warunkach testowych MIL STD oraz wszelkich przypadkowych uszkodzeń wymagane jest wykupienie opcjonalnego pakietu ochrony przed przypadkowym uszkodzeniem HP.

© Copyright 2016 HP Development Company L.P. Intel, logo Intel, Xeon i Xeon Inside są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Intel Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. NVIDIA i Quadro są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy NVIDIA Corporation. Źródło zdjęć: NASA, zamieszczono za zgodą nasaimages.org.

ZASTOSOWANIA

REFERENCJE