Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

SYMULACJA 2015

WARSZTATY, SZKOLENIA, FOTOGALERIA
 

SYMULACJA 2015 - strona główna


Warsztaty komputerowe SYMULACJA 2015:Analiza sprzężona :
ANSYS Simplorer z ANSYS FLUENT
ANSYS Simplorer jest narzędziem umożliwiającym wykonywanie analiz kompletnych systemów składających się z części elektrycznych, mechanicznych, termicznych, hydraulicznych oraz przepływowych. W trakcie warsztatów przedstawiona zostanie funkcjonalność programu Simplorer oraz zaprezentowana zostanie możliwość sprzężenia z Fluentem. Podczas warsztatów uczestnik będzie miał możliwość zbudowania prostego modelu przepływowego w programie ANSYS Fluent, a następnie sprzężenie go z Simplorerem – umożliwi to zadawanie parametrów wejściowych w Fluencie oraz obserwację parametrów na wyjściu układu. Ostatnim etapem warsztatów będzie poszerzenie przykładu o prosty układ sterowania.
 

 

Modelowanie i analiza połączeń śrubowych
w środowisku ANSYS Workbench

Omówienie róznych podejść podczas modelowania połączeń śrubowych w ANSYS Workbench

Wstęp do
ANSYS Customization Suite

ACS to narzędzie do tworzenia i integracji własnych funkcji wewnątrz środowiska ANSYS Workbench.  Efektem końcowym są skompilowane rozszerzenia (tzw extensions, pliki *.wbex), które można dodać do środowiska ANSYS Workbench za pomocą mechanizmu 'Extensions'.   Integracja następuje na poziomie modułów: DM, DX, Mesh, Mechanical.
ACS bazuje na dodatkowej licencji ANSYS ACS w oparciu o język XML oraz Python.  Pozwala również na integrację wewnątrz istniejącego już kodu makr APDL.  Warszataty mają za zadanie przybliżyć filozofię działania mechanizmu Extensions w środowisku ANSYS Workbench.
Dotyczy to biblioteki już istniejących wtyczek (extensions), do których instakacji nie jest potrzebna dodatkowa licencja, jak i sposób tworzenia i kompilowania własnych wtyczek Extensions.

 


Fotogaleria:Zdjęcie grupowe: Uczestnicy SYMULACJA 2015

Obrady podczas SYMULACJA 2015Wręczenie nagród wyróżnionym referatomWarsztaty komputerowe
Dodatkowe atrakcje

 

SYMULACJA 2015 - strona główna

 

ANSYS DLA MENADRŻERÓW

ZASTOSOWANIA