Mesco

Seminaria nCode - online

HBM nCode udostępnił bardzo interesujące, praktyczne seminaria z tegorocznej konferencji użytkowników oprogramowania: 2013 nCode Products User Group Meeting. Można z nich dopowiedzieć się o metodach równoległego przetwarzania wielokanałowych dany pomiarowych np. pochodzących z zapisu CAN, kalibracji, przetwarzaniu oraz prezentacji danych z GPS, pomiarze oraz analizie zmęczeniowej jak i przyczyn uszkodzeń, eksperymentalnej weryfikacji analizy modalnej jak również korelacji analizy zmęczeniowej w oparciu o pomiary i modele numeryczne.

Prócz prezentacji nowinek i możliwości narzędzi HBM nCode, na sekcjach plenarnych omawiane są tematy praktyczne. Między innymi, wykorzystanie nCode do pomiarów odkształceń dynamicznych w warunkach wysokich temperatur w Faurecji, masowe przetwarzanie eksperymentalnych danych pomiarowych, ich czyszczenie i kalibracja realizowane przez oprogramowanie nCode w Toyocie, a także analizy zmęczeniowe jednostek napędowych w Fordzie.
 
2013 nCode Products User Group Meeting

Chcesz poprawić wiarygodność i szybkość swoich analiz?
- zadzwoń do nas i umów się na prezentację.
telefon

WSPARCIE  TECHNICZNE
(32) 768-36-42
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Produkty akademickie


 

ANSYS Channel Partner
w Polsce

 MESco
w Google+

MESco
na FaceBook