Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce |
             Szukaj Logowanie Kontakt

MESco - informacje o firmie

Oprogramowanie i usługi

ANSYS Logo

 Rocky DEM R

LSTC

Jesteśmy biurem inżynierskim i oficjalnym przedstawicielem ANSYS w Polsce. Prowadzimy wsparcie techniczne i dystrybucję oprogramowania ANSYS i LSTC. 

Jesteśmy również zewnętrznym biurem badań i rozwoju - wykonujemy symulacje komputerowe z zakresu mechaniki, przepływów i elektromagnetyzmu. W oparciu o wyniki z analiz numerycznych wykonujemy weryfikacje projektów, prowadzimy rozwój produktu, optymalizujemy istniejące konstrukcje.

Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, szkolenia i wsparcie techniczne potwierdzone certyfikatem DEKRA.  

Sprzęt obliczeniowy

HPPreferredPartnerTitle

Jesteśmy również Preferowanym Partnerem HP w Polsce. Dostarczamy stację robocze i serwery oraz prowadzimy wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie IT.

Nasze biuro korzysta ze sprzętu HP w projektach obliczeniowych, dzięki temu dysponujemy doświadczeniem pozwalającym dobierać optymalne rozwiązania sprzętowe.

 

 MESco - przegląd

 

 

ANSYS DLA MENADRŻERÓW

Przewaga ANSYS

REFERENCJE

USŁUGI MESCO