Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Mapa swiataCADFEM International to grupa kapitałowa zrzeszająca 21 firm inżynierskich z 14 państw. Wszystkie te firmy zajmują się stricte symulacją komputerową w oprogramowaniu ANSYS. 

Naszym głównym celem jest uzyskanie efektu synergii - aby wszyscy inżynierowie mieli dostęp do wiedzy, najlepszych praktyk i doświadczenia pozostałych członków grupy. Dzięki temu nasi Klienci posiadają najleszą jakość świadczonych usług na rynku. Począwszy od prowadzonych symulacji, merytorycznego doradztwa w procesie zakupowym przez wsparcie techniczne i szkolenia - nie jesteśmy ograniczeni do zasobów dostępnych tylko w MESco.

Ścisła współpraca z ANSYS umożliwiła stworzenie nowych produktów i usług, dzięki którym nasi Klienci mogą zwiększyć wydajność swojego procesu projektowego i rozwoju produktów. Grupa CADFEM stworzyła między innymi FKM Toolkit, C.A.V.E., MOLDSIM.

Kim jest CADFEM 

CADFEM 1024px

CADFEM to światowy lider w dziedzinie usług inżynierskich i posiada swoje biura niemal na całym świecie. CADFEM Gmbh zostało założone w 1985r. i można powiedzieć, że w Europie byli pionierami w dziedzinie komercyjnych symulacji komputerowych. Firma stabilnie zwiększała swój udział w rynku i obecnie zatrudnia w Niemczech około 150 osób. 

Jakość ich usług i ogromne zasoby wiedzy spowodowały pewien paradoks, że lokalny przedstawiciel posiada większy obrót w regionie niż bezpośrednie biura sprzedaży ANSYS. Jest to dobre świadectwo zaufania Klientów wobec marki CADFEM.