Szukaj Logowanie Kontakt

Discovery Ultimate (dawniej AIM UIANSYS AIM) jest niezwykle łatwym w użyciu ale zaawansowanym technologicznie narzędziem dla konstruktorów. Interfejs przypomina popularne systemy CAD. To co odróżnia ANSYS AIM w swoim segmencie to fakt, że pracuje on na sprawdzonych solverach firmy ANSYS - największego na świecie producenta oprogramowania do symulacji komputerowej. 

Discovery Ultimate posiada zintegrowane moduły do tworzenia, naprawy i parametryzacji geometrii, optymalizacji parametrycznej i topologicznej. Umożliwia prowadzenie sumlacji w zakresie mechaniki, ekstruzji, elektromagnetyzmu i przepływów.

ANSYS zrewolucjonizował rynek oprogramowania do symulacji komputerowej poprzez stałe usprawnianie ergonomii pracy i poszerzenie dostępnych możliwości. Dzisiaj nie trzeba być programistą lub wybitnym naukowcem aby korzystać z najbardziej zaawansowanej technologii numerycznej na rynku. Łatwość użytkowania i poziom zaawansowania oprogramowania ANSYS jest od lat niedoścignionym wzorem dla naszej konkurencji. 

Na tej stronie znajdą Państwo artykuły poświęcone ANSYS AIM. W razie pytań, prosimy o kontakt.

 

Darmowa, 30-dniowa wersja próbna

 

 

Darmowy ANSYS AIM dla studentów

AIM sim.process

ANSYS AIM występuje również w darmowej wersji do celów samokształcenia. Jest ograniczony ilością elementów/wezłów oraz nie może być wykorzystywany w celach komercyjnych lub dydaktycznych.  

Czytaj więcej...

Wypróbuj ANSYS AIM

keep calm and try it yourselfANSYS AIM jest niezwykle łatwym w użyciu ale zaawansowanym technologicznie narzędziem dla konstruktorów. Interfejs przypomina popularne systemy CAD. Dzięki ergonomiii interfejsu użytkownik bardzo szybko uczy się samodzielnej pracy. Zachęcamy wszystkich konstruktorów i szefów działów konstrukcyjnych aby sprawdzili na czym polega technologiczna przewaga rozwiązań ANSYS.

Czytaj więcej...

Przydatne materiały

Einstien AIM 1Na tej stronie znajdują się samouczki i studium przypadków oraz filmy z których możesz się dowiedzieć jak krok po kroku wykonać wybrany rodzaj symulacji. Dla wszystkich Klientów MESco, posiadających usługę wsparcia technicznego możliwe jest uzyskanie darmowego szkolenia dla konstruktorów z ANSYS AIM.

 

Czytaj więcej...

Podstawowe cechy

heat exchanger multi results Zdecydowaną przewagą ANSYS Discovery Ultimate jest fakt że w tle bardzo prostego i intuicyjnego interfejsu pracuje wiodąca na rynku technologia ANSYS. Możliwości te są dużo większe niż typowych dodatków do systemów CAD.

Czytaj więcej...