Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - ANSYS Discovery Live
             Szukaj Logowanie Kontakt

ANSYS Discovery to odpowiedź na pytanie "a co jeśli z symulacji komputerowej będzie mógł korzystać każdy?". Po co konstruktorowi szczegółowa wiedza o Metodzie Elementów Skończonych? Wystarczy sprawdzona technologia, która dostarcza wiarygodnych wyników jakościowych o modelu. Technologia pozwalająca uzyskać rzetelną odpowiedź na pytanie "a co gdyby...?". Szybko, tanio, łatwo.Discovery Live Tech Preview Invitation GIF B

 

ANSYS Discovery Live - podstawowe cechy

apply f2 Brak konieczności przygotowania siatki elementów skończonych  

apply f2 Bez konieczności przygotowania modelu CAD  

apply f2 Natychmiastowe wyniki z symulacji  

apply f2 Zintegrowane środowisko CAD-MES-CFD  

apply f2 Symulacja prowadzona w pełni na GPU  

 

ANSYS Discovery - pakiety i ceny

 

 

30-dniowa wersja próbna

 

 

Discovery Live - podstawowe cechy

design

Discovery Live to bardzo proste narzędzie. Zarówno pod kątem funkcjonalności jak i ergonomii użytkowania. ANSYS planuje jego dynamiczny rozwój przez nadchodzące 3 lata. Będziemy na bieżąco uzupełniać ten artykuł w ramach rozwoju tego modułu. 

Czytaj więcej...

Dlaczego inwestować w ANSYS Discovery Live

internal fluid

Obecność ANSYS Discovery w procesie projektowym znacznie poprawia jego wydajność. Jak? ponieważ minimalizuje ilość modeli CAD przesyłanych do obliczeń.

ANSYS Discovery pozwala konstruktorom na weryfikację swoich geometrii bez żadnego przygotowania w dziedzinie symulacji komputerowej. Wysoka zbieżność wyników jakościowych pozwala na podejmowanie prawidłowych decyzji projektowych już na etapie koncepcji. 

Czytaj więcej...