Szukaj Logowanie Kontakt

ANSYS SpaceClaim dla Mechaników (FEA)

V8I2 ANSYS SpaceClaim Model Image
Od dobrego przygotowania geometrii CAD do symulacji zależy jakość siataki elementów skończonych, a co za tym idzie wydajność całego procesu symulacji. 
ANSYS SpaceClaim Direct Modeler to inżynierski system CAD, który pozwala na bardzo szybką naprawę, uproszczenie i parametryzację modeli 3D. Celem kursu jest zaprezentowanie jak w bardzo szybki i prosty sposób można przygotować pod analizy numeryczne nawet najbardziej "zepsutą" geometrię. 
 
 

Czytaj więcej...

Dynamika Liniowa w ANSYS

d space6 03

Kurs prowadzony w środowisku ANSYS Workbench. Prezentowana będzie metodologia wykonywania analiz dynamicznych z zakresu: analizy modalnej, harmonicznej i analizy dynamicznej w czasie (transient structural). 

Kurs jest skierowany do użytkowników mających wcześniejsze doświadczenie w symulacji metodą elementów skończonych. 

 

Czytaj więcej...

Wprowadzenie do analiz kompozytów (ACP - ANSYS Composite Prep/Post)

acp icon

Kurs obejmujący swoją tematyką podstawy teoretyczne i praktyczne ćwiczenia z zastosowania oprogramowania ANSYS Composite Prep/Post. Program ten stanowi nakładkę do licencji ANSYS Professional lub wyższej, a jego zadaniem jest znaczne przyśpieszenie i ułatwienie wykonania analizy konstrukcji kompozytowej. W ramach kursu uczestnicy mają dostęp do komputerów z pełnym oprogramowaniem ANSYS Mechanical + ANSYS Composite Prep/Post.

Czytaj więcej...

Programowanie w ANSYS APDL

gfrc

Kurs pomaga w dokładnym zrozumieniu składni języka programowania APDL (ANSYS Parametric Design Language) i jego praktycznego zastosowania w wykonywaniu symulacji komputerowej. 

Ćwiczenia oraz przykłady oparte są o środowisko tradycyjne ANSYS (ANSYS Classic/"Czarny" ANSYS) umożliwiające programowe podejście do symulacji. 

 

Czytaj więcej...

Mapa Kursów

ZASTOSOWANIA

REFERENCJE

ANSYS WORKBENCH

USŁUGI MESCO