Szukaj Logowanie Kontakt


  ANSYS i HP Workstations
   Innowacyjność HP i ANSYS : dlaczego wybór HP do ANSYS to dobry wybór
   Zapytaj nas o cenę


Rodzina stacji roboczych HP serii Z na rok 2018:

Rodzina mobilnych stacji roboczych HP Z-Book G4

Duża wydajność pracy w biurze i w podróży.  Wykorzystaj zalety mobilnych stacji roboczych HP serii ZBook z dużą mocą obliczeniową i wydajną grafiką, łatwą skalowalnością oraz szybką łącznością i współpracuj przy projektach wymagających kreatywności.

ZBook x2 
ZBook 14u
ZBook 15u
ZBook Studio G4
ZBook 15 G4
ZBook 17 G4

HP Z BackPack  (stacja dla VR)

Pierwsza stacja robocza do VR (virtual reality)
- teraz rónież  z ekranem dotykowym

Broszura Z BackPack

HP Z1 G3   (All in One)

Pierwsza stacja robocza typu "All-In-One"
- teraz również  z ekranem dotykowym

Broszura Z1 G3

HP Z2 Mini G3  (mini workstation)

W pełni funkcjonalna stacja robocza typi mini  - idealne do pre i postprocesingu, przy ograniczonym budżecie i ilości wolnego miejsca.  Możliwość pracy w pionie, poziomie jak i podwieszony za monitorem.

Broszura Z2 Mini G3


HP Z240  (Tower / SFF)

Małe stacje robocze - idealne do pre i postprocesingu, przy ograniczonym budżecie i ilości wolnego miejsca.

Broszura Z240

HP Z4 G4

Stacja robocza HP Z4 zapewnia nowy poziom wydajności i możliwości rozbudowy. Bez kompromisów pod względem niezawodności w jednym, kompletnym pakiecie.
Z4 to m.in. jeden procesor rodziny Intel  Xeon W-21 4/6/8/10C oraz maks. 256GB pamięci RAM, wydajne karty grafiki nVidia QUADRO, wydajne konfiguracje pamięci masowych (w tym Z-TurboDrive na PCIe), port Thunderbolt.
Z4 jest również przystosowana do montażu w szafie typu rack.


Broszura Z4

HP Z6 G4

Stacja robocza HP Z6 to nowa definicja wszechstronności i elastyczności. Zwiększ swoje możliwości ze stacją roboczą HP Z640 zapewniającą wysoką wydajność, bardzo cichą pracę i beznarzędziowy dostęp do wnętrza kompaktowej obudowy.
Z6 to jeden lub dwa procesory rodziny Intel Xeon Platinum/Gold/Silver/Bronze o ilości rdzeni  od 4C do 28 na pojedynczy procesor, 384GB pamięci RAM, wydajną kartą grafiki nVidia QUADRO, optymalną konfiguracją pamięci masowych (w tym Z-TurboDrive na PCIe) oraz szybkim portem Thunderbolt.

Broszura Z6

HP Z8 G4

Stacja robocza HP Z8, najwydajniejsza stacja robocza firmy HP (dwa procesory serii Intel Xeon serii Platinum/Gold/Silver/Bronze 4-28C/procesor), zapewnia najlepsze wykorzystanie rozwiązań HP Z-series DNA z niesamowitą mocą obliczeniową, profesjonalnymi kartami graficznymi i wewnętrzną pamięcią masową, które pomogą w realizacji zadań, które będą Twoją wizytówką.
Pamięć RAM do 3TB, wydajne karty graficzne rodziny nVidia QUADRO, karty GPU nVidia TESLA, niezawodne i najszybsze na rynku dyski serii Z-TurboDrive. Obudowa - jak w przypadku każdej stacji z rodziny Z - zapewnia beznarzędziowy dostęp oraz umożliwia również montaż w szafach typu rack.

Broszura Z8

 

Dodatkowo polecam uwadze:
    Akcelerator PCIe: pamięć masowa serii  Z-TurboDrive
    Monitory serii Z
    Oprogramowanie HP Remote Graphics Software (RGS) na Twojej stacji roboczej 


 

ZASTOSOWANIA