Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce |
             Szukaj Logowanie Kontakt

 

ANSYS AIM posiada możliwości obliczeniowe z zakresu mechaniki płynów, statyki liniowej i analiz elektromagnetycznych. Pełna lista możliwości ANSYS AIM. ANSYS AIM, podobnie jak cała reszta produktów ANSYS, jest stale rozwijany zarówno pod kątem możliwości jak i funkcjonalności.

Wsparcie techniczne

To co od razu zauważy każdy konstruktor testujący ANSYS AIM to poziom wsparcia technicznego. MESco jest biurem inżynierskim oznacza to, że korzystamy z oprogramowania z którego korzystamy, co automatycznie przekłada się na poziom szkoleń i wsparcia. W trakcie trwania licencji testowej Klient ma dostęp do linii wsparcia technicznego dla komercyjnych Klientów. Oferujemy telefoniczne, mailowe i Webexowe wsparcie techniczne.

Grupa docelowaFuse Box Velocity Magnitude

Ponieważ ANSYS AIM jest narzędziem dla konstruktorów, nie jest on przeznaczony do symulacji skomplikowanych zjawisk fizycznych, nie mniej jednak posiada szerokie, w porównaniu do konkurencji, możliwości. Ogromną zaletą ANSYS AIM jest łatwość użytkowania, szybkie ustawienie modelu i automatyczna generacja siatki elementów skończonych – a to wszystko w sprawdzonej technologii ANSYS. Dodatkowo posiada on zintegrowany moduł CAD: ANSYS SpaceClaim Direct Modeler – doskonałe narzędzi do przygotowania, parametryzacji naprawy geometrii.

Warunki

Aby zapewnić optymalne wykorzystanie testowanego oprogramowania, zalecamy szkolenie wprowadzające. Dla Klientów MESco, posiadających aktywną usługę wsparcia technicznego, szkolenia z ANSYS AIM jest darmowe. 

Po okresie testowym MESco organizuje spotkanie z decydentami aby omówić wykonane w trakcie testów prace i omówić potencjał w przypadku wdrożenia.

 

Zamów wersję testową ANSYS AIM

 

 

WYPRÓBUJ ANSYS AIM PRZEZ PRZEGLĄDARKĘ WWW