Szukaj Logowanie Kontakt

Wypróbuj ANSYS AIM - bez potrzeby instalowania programu!

Zapraszamy do skorzystania z programu z poziomu przeglądarki. ANSYS AIM w założeniu ma być łatwym i przyjaznym środowiskiem do symulacji wielu pól sprzężonych skierowanym przede wszystkim do inżynierów, w celu przeprowadzenia szybkiej (co nie  znaczy złej, powierzchownej) symulacji, umożliwia na szybką ocenę projektu pod wieloma aspektami.
 


Rozwiązanie kompletne

ANSYS AIM daje kompletne rozwiązanie dla projektantów i inżynierów produktu, pozwalając na przeprowadzenie pełnego procesu projektowego, od stworzenia geometrii, poprzez optymalizację i uzyskanie wyników z symulacji.

 
 

Jedne narzędzie dla wielu fizyk

ANSYS AIM pozwala na wykorzystanie tego samego środowiska do wykonania analiz z pojedynczej fizyki, wielu fizyk, a także analiz sprzężonych uwzględniających wszystkie istotne siły fizyczne oddziałujące na analizowane zagadnienie. 

Symulacja dla każdego inżyniera

ANSYS AIM przez swoje proste i łatwe środowisko, a także dzięki monitorowaniu kolejnych kroków w procesie symulacji pozwala na wykorzystanie jej nawet przez inżynierów, którzy nie korzystali wcześniej z narzędzi symulacyjnych albo dla inżynierów produktu na etapie tworzenia koncepcji rozwiązania.

 

 

 

Z wersją demonstracyjną dostarczone są niezbędne samouczki 'krok po kroku' wystarczające do zapoznania się z różnymi funkcjami programu.

  Link do uruchomienia ANSYS AIM TryItNow bezpośrednio w przeglądarce www

Po wyświetleniu należy kliknąć na "Start demo" w lokalizacji: Europe&Africa
(uwaga: może być konieczne wcześniejsze zainstalowanie pluginu do przeglądarki)

Długość pojedyńczej sesji: 2 godziny

Zapoznaj się z materiałami na naszej stronie.

W przypadu pytań - prosimy o kontakt.