Szukaj Logowanie Kontakt

 

SYMULACJA 2016

INFORMACJE
termin:

 13-15 kwiecień 2016

miejsce:
Hotel Warszawianka
Serock, Jachranka 77
organizator:
 MESco
kontakt:
Marcelina Jureczek
tel: +48/32/768-36-36
fax:+48/32/768-36-35
mjureczek@mesco.com.pl
informacje:


  Folder Symulacja 2016
  Agenda Symulacja 2016

 opis:
Symulacja 2016 to trzynaste już spotkanie użytkowników ANSYS oraz osób związanych z symulacją komputerową. Konferencja skierowana jest do kadry kierowniczej, inżynierów rozwoju produktu oraz osób zajmujących się analizami numerycznymi w pracach badawczych. Spotkanie daje możliwość poznania zakresu zastosowań oprogramowania ANSYS w różnych dziedzinach przemysłu. 

W  czasie ostatnich lat obserujemy dynamiczny rozwój rodzimego przemysłu. Poprzez stopniowe wprowadzanie nowoczesnych metod projektowania polscy producenci mogli stawić czoła rosnącym wymaganiom rynku i w wielu branżach stać się czołowym graczem na rynku europejskim.

Dlaczego Symulacja?

Spotkanie z cyklu Symulacja umożliwia wymianę informacji i doświadczeń między użytkownikami ANSYS pochodzącymi z różnych gałęzi przemysłu pozwalając budować nowe relacje i poznawać nowe możliwości analiz numerycznych. Zapraszamy również środowiska akademickie, gdyż spotkanie to również stanowi pomost łączący obie grupy, które dążyć powinny do zacieśniania współpracy. 
Spotkanie z cyklu Symulacja umożliwia więc Państwu najszersze z mozliwych spojrzenie na symulację komputerową.

Referaty

Zachęcamy do dzielenia się swoim doświadczeniem poprzez wygłoszenie referatów. Interesują nas zarówno sukcesy jak i porażki, gdyż każde doświadczenie jest cenne i pozwala uczyć się również na cudzych błędach - a tego typu idea przyświeca również temu spotkaniu - wymianie doświadczenia.
Najciekawsze referaty zostaną opublikowane w  czasopiśmie punktowanym (11pkt.) przez MNiSW Mechanik.

Warsztaty

Dla zainteresowanych poszerzeniem wiedzy praktycznej jak zawsze przygotowaliśmy również warsztaty praktyczne.
Jest to część spotkania, która zawsze cieszy się powodzeniem wśród Uczestników. Warsztaty, jak zwykle, będą obejmować parę tematów, będzie podział na sekcje i postaramy się by w czasie Konferencji każdy z Państwa miał szansę na czynne uczestnictwo w zajęciach warsztatowych. Warszaty odbywają się w każdy dzień Konferencji.
 
Organizacja konferencji Symulacja 2016:

Seminarium: Analizy elektromagnetyczne z wykorzystaniem oprogramowania ANSYS

Referaty

Warsztaty komputerowe

Fotogaleria  Zobacz również edycje Symulacji z lat poprzednich