Szukaj Logowanie Kontakt

Łatwe dofinansowania do szkoleń w MESCO

Przechwytywanie

Jeśli Twoja firma należy do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, możesz otrzymać dofinansowanie do szkoleń zamkniętych organizowanych przez naszą firmę, a my załatwimy wszystkie formalności za Ciebie!

Uwaga! Z dofinansowań wyłączone są województwa mazowieckie i pomorskie.

Czytaj więcej...

Dofinansowania do szkoleń MESCO!

DEKRA certZ przyjemnością informujemy, że z początkiem lipca nasza firma otrzymała Certyfikat SUS 2.0. Oznacza to, że Klienci MESco chcący uczestniczyć w naszych szkoleniach mogą skorzystać z dofinansowania z funduszy europejskich.

Certyfikat DEKRA potwierdza również wysoki poziom usług szkoleniowych jakie świadczymy. 

 

Czytaj więcej...

InnovFin - dobry sposób na finansowanie innowacji

zarówka

A co jeśli nie uda się dostać środków unijnych? Bezzwrotne formy finansowania są oczywiście bardzo korzystnym rozwiązaniem ale nie każdy może je dostać. Z drugiej strony uzależnianie rozwoju firmy od środków unijnych to również niezbyt optymalne rozwiązanie. InnovFin to program unijnych gwarancji na leasingi dla małych i średnich przedsiębiorst. 

Czytaj więcej...

Szybka ścieżka dofinansowania do projektów B + R

Szybka Ścieżka dofinansowania do projektów badawczo rozwojowych

NCBiR wciąż przyjmuje wnioski w sprawie dofinansowania w trybie tzw. "szykbiej ścieżki".  Przedsiębiorcom gwarantowany jest zwrot nawet 60% kosztów kwalifikowanych z tytułu  prowadzenia prac badawch. Możliwe jest również otrzymanie do 80% zwrotu kosztów  prowadzenia badań przemysłowych. 

Czytaj więcej...