Spis treściPrzedstawiamy nowatorskie rozwiązanie do tworzenia interaktywnych raportów 3D dla środowiska ANSYS Workbench w formacie dokumentu pdf - pdfPost.

Dokument raportu (plik w formacie pdf) wygenerowany za pomocą narzędzia pdfPost, zawiera w sobie pełny model 3D z wynikami wybranej analizy, dodatkowymi komentarzami i uwagami czy zdefiniowanymi widokami użytkownika w tym wszelkich przekrojów. 
Dodatkowo umożliwia odbiorcy końcowemu raportu na dalszą manipulację wynikami w tym tworzenia np. nowych przekrojów wybranych fragmentów konstrukcji.

Rozwiązanie pdfPost to idealne uzupełnienie każdego raportu z analizy.

Uniwersalność formatu pdf pozwala m.in. podesłać taki raport naszemu klientowi bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania (wymagany jest jedynie Adobe PDF Reader). 

Wtyczkę do narzędzia pdfPost instaluje się bezpośrednio w środowisku ANSYS Workbench jako Extension (menu Tools-Extensions). 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również wersję demonstracyjną.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez formularz zamówienia wersji testowej.

Dodatkowe informacje na temat narzędzia pdfPost  znajdą Państwo na stronie naszego partnera, firmy BP SOLUTIONS, która jest autorem niniejszego rozwiązania


Przykłady raportów wygenerowanych za pomocą narzędzia pdfPost,
(sugerujemy uruchomienie w aplikacji Adobe Acrobat  Pdf Reader poza przeglądarką internetową):
dla typów elementów skończonych (belki, powierzchnie, bryły)
dla wybranej konstrukcji (model ściany okrętowej)

Wymagania:
- ANSYS 15 wzwyż
- Adobe Acrobat  Pdf Reader (od wersji 8 wzwyż )
- OS: MS Windows

Na następnej stronie zachęcam również do zapoznania się z przykładami wykorzystania krok po kroku narzędzia pdfPost w środowisku ANSYS Workbench.