Jako rozszeżenie do stacji roboczych polecamy urządzenia wskazujące - manipulatory 3D firmy 3D Connection.

Manipulatory 3D firmy 3D Connection to zewnętrzne kontrolery współpracy z systemami CAx, umożliwiające dodatkowe możliwości współpracy z modelami 3D. Pozwalają użytkownikowi na intuicyjną i precyzyjna manipulację modelem z wykorzystaniem 6 stopni swobody ruchu, przy jednoczesnym przesuwaniu, przybliżaniu i oddalaniu oraz obracaniu obiektami 3D we wszystkich kierunkach. Urządzenia 3D Connection oferują również, poprzez programowalne przyciski, szybki dostęp do wybranych przez użytkownika funkcji systemu.  Z wykorzystaniem urządzeń firmy 3D Connection uzyskujemy nie tylko wygodę, ale również wydajność pracy.  Manipulatory skutecznie wspomogą w pracy projektantów trójwymiarowego świata, inżynierów, architektów, jak i artystów oraz entuzjastów grafiki 3D.

Manipulatory 3D są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem oferowanym przez firmę MESCO (w tym ANSYS).

Za pomocą manipulatorów 3D można kontrolować również pracę dowolnych aplikacji komputerowych, począwszy od programu Microsoft Outlook, a skończywszy na grze The Sims :). Oznacza to w praktyce, że przed ponad milionem użytkowników urządzeń firmy otwierają się zupełnie nowe możliwości pracy i rozrywki.

Dostępne modele:

Space Pilot Pro:

Space Mouse Pro:

Space Mouse Pro Wireless:

Space Mouse Wireless:

Space Navigator:

Space Navigator for Notebooks:

W przypadku pytań prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.z naszym biurem