Forum Managerów Symulacji 2024

» MESco » Forum Managerów Symulacji 2024

IV FORUM MANAGERÓW SYMULACJI

9 października 2024, ŁÓDŹ

Symulacja komputerowa pozwala członkom zarządu i szefom działów rozwoju osiągać strategiczne cele biznesowe. Jak to możliwe, skoro nie są oni użytkownikami tego oprogramowania? Właśnie na to pytanie odpowiadamy na Forum.

Uczestnicy spotkania mają okazję uczyć się na błędach innych i czerpać z wiedzy doświadczonych managerów. Jest to również dobra okazja, by wymienić się podglądami i poznać praktyczne wskazówki, które pomogą zrozumieć rolę symulacji w procesach decyzyjnych.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć jak sprawnie i efektywnie wdrożyć nowoczesne technologie w procesie projektowym, posłuchać jak robią to najlepsi oraz wymienić się doświadczeniami – Forum to właściwe miejsce.

AGENDA

godziny TEMAT PRELEGENT
10:00-10:25 Uroczyste rozpoczęcie FORUM
Stanisław Wowra, MESco Sp. z o.o.
10:25-10:50
Więcej informacji już wkrótce
10:50-11:05

Wyzwania w rozwoju dużego oddziału R&D w branży lotniczej

Piotr Kapusta, Safran Transmission Systems
Poland Sp. z o.o.
11:05-11:30 PRZERWA KAWOWA
11:30-11:55 Metody Lean w Symulacjach Michał Zatek, BorgWarner Poland Sp. z o.o.
11:55-12:20 Symulacje w przemyśle kosmicznym Aleksander Gorgolewski, Scanway Spółka Akcyjna
12:20-12:45 Więcej informacji już wkrótce
12:45-14:00 LUNCH
14:00-15:30 Więcej informacji już wkrótce
15:30-16:00 PRZERWA KAWOWA
16:00-17:30 Więcej informacji już wkrótce
17:30-19:00 PRZERWA KAWOWA
19:00 KOLACJA

 

PRELEGENCI

Michał Zatek, BorgWarner Poland Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej na Uniwersytecie Technicznym w Ostrawie, gdzie w 2001 roku rozpoczął swoją przygodę z symulacjami. Wiedzę techniczną rozwijał dalej w Japonii, gdzie uzyskał tytuł doktora.
Od 2013 roku związany z Centrum Technicznym BorgWarner w Rzeszowie, gdzie zajmuje się tematami inżynieryjnymi skoncentrowanymi na projektach dla klientów.

 

Iona Tircomnicu-Unga, INAS S.A.

Pasjonuję się tym, jak cyfryzacja może pomóc firmom w każdej branży ulepszyć produkty i wydajność Blisko współpracuję z firmami krajowymi i międzynarodowymi w celu zrewolucjonizowania ich procesów inżynieryjnych. Koncentrując się na oprogramowaniu do symulacji inżynierii, zajmuję się umożliwianiem organizacjom uwalniania potencjału innowacji i współpracuję z firmami z różnych sektorów, w tym motoryzacyjnego, lotniczego, energetycznego, nuklearnego i innych, aby umożliwić im wirtualne prototypowanie, analizowanie i optymalizację ich produktów, redukując cykle i koszty rozwoju, jednocześnie poprawiając ogólną wydajność i czas wprowadzenia produktu na rynek.

Stanisław Wowra, MESco Sp. z o.o.

Od 2004 roku związany z symulacją komputerową. Swoją przygodę zaczynał jako inżynier CFD, następnie zajął się organizacją sprzedaży, a obecnie zajmuje stanowisko Wiceprezesa Zarządu MESco. Wraz z zespołem, poza ciągłym wzrostem firmy i bazy klientów, może poszczycić się tytułem najlepszego partnera firmy ANSYS w regionie EMEA zdobytym w 2014 roku, jak i włączeniem firmy do prestiżowego grona partnerów o statusie Elite.

MIEJSCE WYDARZENIA

Vienna House by Wyndham Andel’s

ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź

FAQ

Kogo zapraszamy na Forum?

Zapraszamy managerów – przedstawicieli firm z branży technologicznej:tj. czonków zarządu, dyrektorów i kierowników działów R&D.

Co obejmuje opłata konferencyjna?

Opłata konferencyjna obejmuje: udział w forum, materiały konferencyjne, nocleg w pokoju jednoosobowym (9/10.10.2024), parking hotelowy, pełne wyżywienie oraz udział w drugim dniu konferencji SYMULACJA 2024 (10 października).

Do kiedy można zapisać się na Forum? Czy mogę zrezygnować po rejestracji?

Rejestracja na konferencję koćzy się 30 września 2024.

W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji na mniej niż 3 tygodnie przed datą rozpoczęcia – pobierana jest pełna opłata uczestnictwa.

POPRZEDNIE EDYCJE FORUM

ARCHIWUM FORUM

przeglądnij poprzednie edycje