» Forum Managerów Symulacji 2022

Forum Managerów Symulacji 2022

Termin: 5 października 2022 r.

Miejsce: Hotel Vienna House Andels w Łodzi

ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź, dojazd

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Forum Managerów Symulacji – spotkania kadry zarządzającej (Członków Zarządu, Dyrektorów i Managerów) z liderami technologicznymi.

Spotkanie ma na celu wymianę doświadczeń w zakresie transformacji cyfrowej z obszaru R&D. Wśród uczestników znajdą się zarówno przedstawiciele największych firm, jak również reprezentanci innowacyjnych firm z obszaru SMB.

Kameralna atmosfera, inspirujący prelegenci, najnowsze trendy i technologie, interaktywne formy oraz sporo czasu na rozmowy w kuluarach stwarzają dobrą przestrzeń do nawiązywania cennych relacji i czerpania inspiracji na kolejny rok działań managerskich.

Agenda

11:00-11:10Stanisław Wowra, MESco sp. z o.o., Rozpoczęcie
11:10-11:35Artur Wiertek, Rockwell Automation sp. z o.o. O symulacji z różnych perspektyw
11:35-12:00Paweł Wronka, ZF Automotive Systems Poland sp. z o.o., Wykorzystanie symulacji komputerowych w projektowaniu i optymalizacji pasywnych systemów bezpieczeństwa ZF
12:00-12:30Przerwa kawowa
12:30-12:55Damian Bruderek, Apator Powogaz S.A.
12:55-13:20Krzysztof Ostrowski, MTA Engineering Sp. z o.o., Zastosowanie symulacji komputerowej w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej
13:20-13:45Adam Zachura, Avio Aero A GE Aviation Business, Zarządzanie danymi symulacji w procesie projektowym w Avio
13:45-15:00Lunch
15:00-16:30Johannes Will, ANSYS Inc., PIDO – process integration and design optimization
16:30-17:00Przerwa kawowa
17:00-18:30Warsztaty: Rola przywództwa w budowie zaangażowania zespołu
19:00-21:00Kolacja

Cena:

2000 PLN netto (dla Klientów MESco – 1400 PLN netto) *

* Cena obejmuje: udział w konferencji, nocleg 5-6.10.2022r., materiały konferencyjne oraz pełne wyżywienie. W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji na mniej niż 3 tygodnie przed datą rozpoczęcia – pobierana jest pełna opłata uczestnictwa.

Dla zarejestrowanych uczestników – możliwość bezpłatnego udziału w sesji wykładowej drugiego dnia naszej konferencji Symulacja 2022.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Wymagana rejestracja i akceptacja zgłoszenia.

Prelegenci

Stanisław Wowra, MESco sp. z o.o.

Od 2004 roku związany z symulacją komputerową. Swoją przygodę zaczynał jako inżynier CFD, następnie zajął się organizacją sprzedaży, a obecnie zajmuje stanowisko Wiceprezesa Zarządu MESco. Wraz z zespołem, poza ciągłym wzrostem firmy i bazy klientów, może poszczycić się tytułem najlepszego partnera firmy ANSYS w regionie EMEA zdobytym w 2014 roku, jak i włączeniem firmy do prestiżowego grona partnerów o statusie Elite.

Artur Wiertek, Rockwell Automation sp. z o.o.

Inżynier i menedżer z ponad 10-letnim doświadczeniem w rozwoju produktu i prowadzeniu zespołów projektowych zajmujących się elektroniką i energoelektroniką, inżynierią mechaniczną, sterowaniem oraz zaawansowanymi symulacjami i modelowaniem. Od wielu lat uczestniczy we wdrażaniu symulacji na poziomie globalnym w Rockwell Automation. Od tego roku odpowiedzialny również za prowadzenie zespołu ds. intraprzedsiębierczości w Power Control Business.

Paweł Wronka, ZF Automotive Systems Poland sp. z o.o.

Absolwent Mechaniki Komputerowej na Politechnice Krakowskiej. Od 2003 roku związany z obliczeniami numerycznymi. W pierwszych latach kariery zawodowej specjalizował się w obliczeniach wytrzymałościowych, testowaniu i modelowaniu materiałów inżynierskich. Od 2010 prowadzi zespół inżynierów CAE w Centrum Inżynieryjnym ZF w Częstochowie, wspierając rozwój systemów bezpieczeństwa biernego od fazy koncepcyjnej po ich produkcję.

Johannes Will, ANSYS Inc.

Inżynier budownictwa z doktoratem z zakresu mechaniki konstrukcji. W latach 1998 – 2001 kierował zespołem mechaników konstrukcji w CADFEM GmbH. W 2001 założył firmę Dynardo i objął funkcję dyrektora generalnego. Firma Dynardo skoncentrowana była na rozwoju oprogramowania optiSLang i doradztwie w zakresie optymalizacji projektu w wirtualnym prototypowaniu. Po przejęciu firmy Dynardo przez firmę ANSYS w 2019 roku objął stanowisko starszego dyrektora ds. badań i rozwoju oraz zarządzania produktami obejmującymi linię produktów ANSYS PIDO.

Krzysztof Ostrowski, MTA Engineering sp. z o.o.

Prezes Zarządu firmy MTA Engineering. Projektant konstrukcji budowlanych i przemysłowych, autor i współautor ponad 300 projektów zrealizowanych w 48 krajach na całym świecie. Specjalizuje się w projektowaniu konstrukcji dla przemysłu energetycznego (elektrownie, instalacje termicznego przekształcania odpadów komunalnych). Twórca autorskiej platformy do zarządzania projektami w oparciu o technologię BIM (ShareProject). Doktor nauk technicznych, specjalizuje się w symulacjach numerycznych połączeń stalowych. W pracy doktorskiej prowadził badania nad zdolnością do obrotu śrubowych węzłów doczołowych konstrukcji stalowych. Członek komitetu ECCS (European Convention for Constructional Steelwork).

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak sprawnie i efektywnie wdrożyć nowoczesne technologie w procesie projektowym, posłuchać jak robią to najlepsi oraz wymienić się swoimi doświadczeniami, to to miejsce jest dla Ciebie.

Do zobaczenia w Łodzi!

Stanisław Wowra, Wiceprezes Zarządu MESco sp. z o.o.

Formularz zgłoszeniowy