Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Analizy NVH w optymalizacji produktu

ANSYS NVH1smallANSYS VRXPERIENCE SOUND to nowe narzędzia w rodzinie ANSYS służące do diagnostyki, weryfikacji normowej i oceny estetycznej produktów na bazie generowanych przez nie dźwięków i drgań harmonicznych.

Czytaj więcej...

Projektowanie oświetlenia samolotów pasażerskich

rys1 oswietlenie samolotu Na komfort i bezpieczeństwo pasażerów samolotów wpływają nie tylko układy mechaniczne czy elektroniczne samolotu. Kluczowe jest także oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne samolotu. W jaki sposób symulacja światła może wpłynąć na podniesie ich poziomu?

Czytaj więcej...

Triggo uczestnikiem ANSYS Startup Program

5 samochód elektryczny TriggoJesteś startupem? Chcesz poprawić wydajność swoich produktów i procesów? Zobacz jak polski startup Triggo wykorzystał w tym celu symulację komputerową oraz oprogramowanie ANSYS.

Czytaj więcej...

Projektowanie systemów optycznych w ANSYS Speos

rys4Interesuje Cię w jaki sposób zaprojektować systemy optyczne przy wykorzystaniu symulacji światła emitowanego punktowo, jak i obecnego w otoczeniu symulowanego układu? Odpwiedź znajdziesz wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

ANSYS - instrukcja instalacji

rys 15Dla wszystkich borykających się z instalacją ANSYSa, w dzisiejszym artykule przedstawiam jak poprawnie go zainstalować. Szczegóły wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Powiadomienia

Chcesz wiedzieć gdy dodamy nowy artykuł? Wybierz kategorię, która Cię interesuje!

ANSYS WORKBENCH

Oprogramowanie

STREFA AKADEMICKA