Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - SYMULACJA 2018 - 16-18 maj 2018, WISŁA
             Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

ANSYS - PROJEKTOWANIE
W OPARCIU O SYMULACJE

Dzięki niebywałej dokładności i szybkości działania ANSYS umożliwia wirtualne prototypowanie w skali i dokładności niedostępnej w żadnym innym oprogramowaniu.

ANSYS DLA UCZELNI WYŻSZYCH

ANSYS posiada bardzo bogatą ofertę pakietów licencji akademickich zarówno do dydaktyki jak i do badań i współpracy z przemysłem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

previous arrow
next arrow
Slider

s2018 logo

Konferencja z cyklu SYMULACJA jest z powodzeniem organizowana od blisko 20 lat. 
SYMULACJA to impreza poświęcana symulacjom komputerowym i najnowszym trendom w metodach obliczeń numerycznych.  Udział w Konferencji to również sposób na podniesienie swoich umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach komputerowych.
SYMULACJA została stworzona przez inżynierów - dla inżynierów. Skupia zarówno środowiska naukowe jak i przemysł, pozwalając na swobodną wymianę doświadczeń pomiędzy Uczestnikami Konferencji.  Obecnie jest to jedna z większych tego typu imprez w Polsce.

Zapraszamy więc wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji i już dziś zarezerwowanie sobie czasu w swoim grafiku - bo warto.    Więcej informacji