Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

25latMesco 1Jak na tak poważne urodziny przystało, nie obyło się bez hucznej imprezy. Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe, urodziny zorganizowaliśmy w Operze Śląskiej w Bytomiu,  nie mieliśmy możliwości zaproszenia wszystkich naszych wspaniałych i ważnych dla nas klientów. Myślę, że następne „okrągłe” urodziny zorganizujemy w większej sali 😊

Cóż to była za impreza !!!

Zaczęliśmy od nieformalnych rozmów we foyer opery przy akompaniamencie pięknych Pań z kwartetu smyczkowego. Rozmowom nie byłoby końca gdyby nie oficjalne rozpoczęcie referatem prezesa Mariusza Gorola przedstawiającego nasze początki, a także jak firma i Polska zmieniła się przez ten czas. 25 lat ….. myślę, że ten wiek dobrze oddaje obecny stan naszej firmy. Dawno już nie raczkujemy 😊 jesteśmy pełnoletni i jesteśmy w wieku w którym świat stoi dla nas otworem. Staramy się łapać byka za rogi i cały czas podejmujemy nowe wyzwania, wykorzystujemy nadarzające się szanse. Rozwijamy się. Przeprowadziliśmy się do nowej większej siedziby w Bytomiu - pięknej willi nadburmistrza Brüninga. Zatrudniamy nowe osoby (najnowszy inżynier mechanik zaczął pracę 1 września). Podejmujemy się nowych rozwiązań takich jak narzędzia do symulacji optyki czy Digital Twin i IoT.

Reasumując jesteśmy młodzi a jednocześnie doświadczeni, pełni pomysłów i energii !!! Kolejne 25 lat należy do nas  !!! 😊

25latMesco 11Swoją obecnością zaszczycił nas także Prezydent Miasta Bytomia Pan Mariusz Wołosz. W gorącym przywitaniu zapewnił nas o pełnym wsparciu firm z sektora wysokich technologii.

Po pierwszych referatach mieliśmy okazję do dalszych rozmów przy przepysznej kolacji serwowanej przez wyśmienitych kucharzy z restauracji Umami z Pyskowic. Całość ubogacał zespół jazzowy Jazz Bar Band. Na dokładkę mogliśmy  wysłuchać znanych i lubianych utworów operowych w wykonaniu znakomitych artystów Opery Śląskiej z Bytomia.

25latMesco 9Na naszych urodzinach gościliśmy także Albrechta Gilla, dyrektora odpowiedzialnego za Channel Partnerów w Europie, który zaprezentował wizjonerską prezentację planów ANSYSa, jak i przyszłość symulacji. ANSYS jako niekwestionowany lider rynku wytycza kierunki, którymi inni starają się podążać. Obraz tego, co ANSYS już zrobił i jakie ma plany jest naprawdę imponujący. Bycie częścią tak innowacyjnej firmy jest dla nas ogromnym zaszczytem.

Na koniec mogliśmy wysłuchać prezentacji naszego gościa specjalnego - Christiny Blunt z zespołu Aston Martin Redbull Racing Team z Wielkiej Brytanii. W czasie prezentacji mogliśmy się dowiedzieć jak oprogramowanie ANSYS jest wykorzystywane przy projektowaniu jednych z najlepszych bolidów Formuły 1. Prezentacja pokazała nam złożoności i zaawansowanie oraz ogrom prac zespołu przygotowującego bolid do każdego wyścigu.

Po oficjalnych prezentacjach spędziliśmy miły czas przy niekończących się rozmowach i dobrym winie. Było nam tak dobrze, że ostatni goście opuścili operę grubo po północy.

Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć do zobaczenia wkrótce….

 

 DSC8456  25latMesco 12