Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

BLOG MESCO

Zapraszamy na naszego bloga, na którym znajdują się artykuły zawierające porady praktyczne, nowości oraz opisy ciekawych symulacji wykonanych zarówno przez MESco jak i naszych klientów.

ANSYS Elite Channel Partner

Miło jest nam poinformować, że MESco otrzymało status ANSYS Elite Channel Partner, a tym samym zostaliśmy jedynym w Polsce Channel Partnerem z tym tytułem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

Symulacja materiałów sypkich i cząstek

Zapraszamy na seminarium poświęcone symulacji materiałów sypkich i cząstek.
Miejsce: Bytom
Data: 3 października 2019r.

previous arrow
next arrow
Slider

Mamy zaszczyt poinformować, że w miniony weekend MESco otrzymało status ANSYS Elite Channel Partner, a tym samym zostaliśmy jedynym w Polsce Channel Partnerem z tym tytułem.

Elite Channel Partner Seal White Background Image 1

 

Elite Channel Partner to potwierdzenie najlepszych w regionie standardów jeśli chodzi o obsługę Klientów i jakość świadczonych usług. O tym jak trudno zdobyć to wyróżnienie świadczy fakt że jedynie 10% wszystkich ANSYS Channel Partnerów na świecie może pochwalić się statusem Elite.

Cieszymy się, że nasze starania by dostarczać najlepsze wsparcie techniczne, szkolenia i wdrożenia technologii ANSYS zostały docenione. Wyróżnienie to potwierdza, że MESco dba o swoich Klientów we wszystkich dziedzinach współpracy.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom za to, że jesteście z nami. Życzy Wam i sobie dalszych sukcesów w 2019 roku.

Elite Channel Partner to kolejne, po certyfikacie DEKRA, potwierdzenie, że MESco jest najlepszym partnerem do wdrażania technologii ANSYS w Polsce.