Szukaj Logowanie Kontakt
             Aktualności Blog Kalendarz

  ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Logo cropped 164pxANSYS Logo cropped 164pxANSYS Logo cropped 164px
          ANSYS Elite Channel Partner

ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty?
Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

BLOG MESCO

Zapraszamy na naszego bloga, na którym znajdują się artykuły zawierające porady praktyczne, nowości oraz opisy ciekawych symulacji wykonanych zarówno przez MESco jak i naszych klientów.

ANSYS Elite Channel Partner

Miło jest nam poinformować, że MESco otrzymało status ANSYS Elite Channel Partner, a tym samym zostaliśmy jedynym w Polsce Channel Partnerem z tym tytułem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

Konferencja Forum Medycyny Obliczeniowej

Zapraszamy na konferencję Forum Medycyny Obliczeniowej
Miejsce: Katowice
Data: 15 listopada 2019r.

previous arrow
next arrow
Slider

Mamy zaszczyt poinformować, że w miniony weekend MESco otrzymało status ANSYS Elite Channel Partner, a tym samym zostaliśmy jedynym w Polsce Channel Partnerem z tym tytułem.

Elite Channel Partner Seal White Background Image 1

 

Elite Channel Partner to potwierdzenie najlepszych w regionie standardów jeśli chodzi o obsługę Klientów i jakość świadczonych usług. O tym jak trudno zdobyć to wyróżnienie świadczy fakt że jedynie 10% wszystkich ANSYS Channel Partnerów na świecie może pochwalić się statusem Elite.

Cieszymy się, że nasze starania by dostarczać najlepsze wsparcie techniczne, szkolenia i wdrożenia technologii ANSYS zostały docenione. Wyróżnienie to potwierdza, że MESco dba o swoich Klientów we wszystkich dziedzinach współpracy.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom za to, że jesteście z nami. Życzy Wam i sobie dalszych sukcesów w 2019 roku.

Elite Channel Partner to kolejne, po certyfikacie DEKRA, potwierdzenie, że MESco jest najlepszym partnerem do wdrażania technologii ANSYS w Polsce.