Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty?
Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

BLOG MESCO

Zapraszamy na naszego bloga, na którym znajdują się artykuły zawierające porady praktyczne, nowości oraz opisy ciekawych symulacji wykonanych zarówno przez MESco jak i naszych klientów.

ANSYS Elite Channel Partner

Miło jest nam poinformować, że MESco otrzymało status ANSYS Elite Channel Partner, a tym samym zostaliśmy jedynym w Polsce Channel Partnerem z tym tytułem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

Konferencja Forum Medycyny Obliczeniowej

Zapraszamy na konferencję Forum Medycyny Obliczeniowej
Miejsce: Katowice
Data: 15 listopada 2019r.

previous arrow
next arrow
Slider

helicDo firm wykupionych przez ANSYS wkrótce dołączy kolejna firma Helic – lider rozwiązań elektromagnetycznych sprzężeń dla systemów-on-a-chip (ang. SoCs). Przejęcie Helic, wraz z sztandarowymi rozwiązaniami do symulacji pól elektromagnetycznych i projektowania układów półprzewodnikowych ANSYS, zapewni kompleksowe rozwiązania w zakresie układów scalonych, układów scalonych 3D i układów elektromagnetycznych oraz analizy zakłóceń.

Megatrendy takie jak 5G, sztuczna inteligencja i przetwarzanie w chmurze, napędzają bardziej złożoną konstrukcję półprzewodnikowych układów scalonych, w tym zwiększone wykorzystanie częstotliwości sygnału na chipie (powyżej 2 GHz) i złożonych matrycach z wieloma krzemami w jednym pakiecie. Te coraz bardziej złożone projekty często prowadzą do sprzężeń elektromagnetycznych, gdy niepożądane zakłócenia powodowane przez pola elektryczne i magnetyczne jednego sygnału zakłócają inny sygnał.

Rozwiązania firmy Helic pomagają najlepszym firmom produkującym półprzewodniki usuwać błędy analizować problemy sprzężeń elektromagnetycznych w swoich zaawansowanych projektach SoC i zmniejszać ryzyko uszkodzenia krzemu. W połączeniu z rozwiązaniami ANSYS w zakresie elektromagnetyzmu i analizy szumów integralności energetycznej, inżynierowie mają możliwość wdrożenia metodologii projektowania uwzględniającą elektromagnetykę w celu projektowania urządzeń we wszystkich zaawansowanych węzłach, optymalizacji rozmiaru matrycy i precyzyjnego rejestrowania efektów elektromagnetycznych i pasożytniczych z prądu stałego do 110 GHz .

helic svg 2

Zakup ma zostać sfinalizowany w pierwszym kwartale 2019.