Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty?
Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

BLOG MESCO

Zapraszamy na naszego bloga, na którym znajdują się artykuły zawierające porady praktyczne, nowości oraz opisy ciekawych symulacji wykonanych zarówno przez MESco jak i naszych klientów.

ANSYS Elite Channel Partner

Miło jest nam poinformować, że MESco otrzymało status ANSYS Elite Channel Partner, a tym samym zostaliśmy jedynym w Polsce Channel Partnerem z tym tytułem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

Konferencja Forum Medycyny Obliczeniowej

Zapraszamy na konferencję Forum Medycyny Obliczeniowej
Miejsce: Katowice
Data: 15 listopada 2019r.

previous arrow
next arrow
Slider

Mazda Theia RT reference

OPTIS jest liderem wśród producentów oprogramowania do symulacji oświetlenia i pola widzenia. Dzięki temu przejęciu ANSYS ponownie zwiększa dystans do swoich konkurentów. Oprogramowanie OPTIS jest na pewno ważnym narzędziem dla firm pracujących nad autonomicznymi samochodami.

A0qQuZTF 400x400

OPTIS z pewnością jest dobrze znany większości producentów z przemysłu samochodowego. Produkty OPTIS są fundamentalne przy projektowaniu oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz, co ważniejsze, wszelkiego rodzaju czujników optycznych i kamer. 

OPTIS szczególnie dużo inwestuje w rozwój urządzeń typu LIDAR (Light Detection and Ranging) - są to radary które zamiast fali radiowej, do detekcji obiektów korzystają z światła. OPTIS umożliwia tworzenie virtualnych prototypów i ich rozwój bez obawy, że finalny produkt będzie różnić się od założeń projektowych. 

Obecnie ponad 2300 firm w 50 krajach korzysta z technologii OPTIS. Do największych Klientów OPTIS należą Audi, Mazda, Bentey, AEG, OLYMPUS, BAE Systems, TRW, GE, Delphi i wielu wielu innych. 

Zakup został zamknięty za około 300mln $. Szczegółowe dane pojawią się wraz z raportem finansowym. 

 

Oficjalna strona OPTIS

Informacja prasowa

Histora przejęć ANSYS