Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

BLOG MESCO

Zapraszamy na naszego bloga, na którym znajdują się artykuły zawierające porady praktyczne, nowości oraz opisy ciekawych symulacji wykonanych zarówno przez MESco jak i naszych klientów.

ANSYS Elite Channel Partner

Miło jest nam poinformować, że MESco otrzymało status ANSYS Elite Channel Partner, a tym samym zostaliśmy jedynym w Polsce Channel Partnerem z tym tytułem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

Symulacja materiałów sypkich i cząstek

Zapraszamy na seminarium poświęcone symulacji materiałów sypkich i cząstek.
Miejsce: Bytom
Data: 3 października 2019r.

previous arrow
next arrow
Slider

zgniataniePo latach negocjacji stało się. ANSYS wydał 775mln $ na to przejęcie ale LSTC jest warte każdej ceny. Dlaczego? LSTC jest producentem najpopularniejszego kodu do symulacji zjawisk szybkozmiennych: LS-DYNA. Jego szybkość, elastyczność i bardzo szerokie możliwości sprawiły że obecnie LS-DYNA to niedościgniony wzór. 

Przejęcie LSTC daje nam ogromną przewagę w postacji bardzo szerokiego wachlarza narzędzi do symulacji wysoce nieliniowych, skomplikowanych zjawisk szybkozmiennych: od procesów produkcyjnych, przez symulację normowych testów zderzeniowych. 

Pełna integracja z ANSYS Workbench wszystkich narzędzi ze stajni LSTC zapewno potrwa kilka miesięcy ale z racji ich wysokiej funkcjonalności ANSYS chce jak najszybciej zakończyć ten proces. Od kilku lat dostępna jest wersja ANSYS LS-DYNA.

Pełna informacja prasowa na temat przejęcia znajduję się TUTAJ.