Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner


Granta Design Ltd partnerem firmy ANSYS

 

grantaGRANTA MI: Materials Gateway dla ANSYS Workbench to baza służąca do zarządzania danymi materiałowymi, która umożliwia użytkownikom oprogramowania ANSYS bezpośredni dostęp i wykorzystywanie sprawdzonych modeli materiałów CAE z bazy danych GRANTA MI, podczas pracy w środowisku CAE.

Czytaj więcej...

ANSYS R19 - już jest!

 

R19 miniatura

ANSYS R19 już jest!

więcej szczegółów na temat nowego wydania R19 oraz linki do webinariów odnajdziesz wewnątrz artykułu!

Czytaj więcej...

ANSYS kupił 3DSIM

exasimANSYS dokonał kolejnego zakupu - 3DSIM, światowego lidera w symulacji procesów Additive Manufacturing. Dzięki posiadaniu produktów 3DSIM w swoim portfolio ANSYS zyskuje kolejną przewagę nad konkurencją dostarczając narzędzi do symulacji procesu produkcji przyrostowej

Czytaj więcej...

Konkurs filmowy dla zespołów studenckich

konkurs na film promujacy ANSYS wsrod teamow studenckich smZapraszamy do zapoznania się z filmami, otrzymanymi w ramach konkursu filmowego dla wspieranych przez MESco zespołów studenckich oraz do konkursu publicznosci na najlepszą pracę. Szczegóły wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

MESco courses in English

KURSYThe English version courses will appear in MESco training offer soon. Interested? See more information inside the article.

Czytaj więcej...

Numer 8 MESsengera już dostępny!

Messenger8Zapraszamy do lektury najnowszego numeru naszego MESsengera, w którym jak zwykle znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów dotyczących wykorzystania symulacji komputerowej, napisanych przez pracowników i Klientów MESco.

MESsenger

ANSYS kupił DYNARDO

xplorer response2 smANSYS wykupił niemiecką firmę Dynardo – firmę zajmującą się rozwojem zaawansowanych algorytmów do  optymalizacji.

Czytaj więcej...