Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Darmowy ANSYS dla kół studenckich

ANSYS i MESco wspiera zespoły studenckie poprzez dostarczanie najlepszych na rynku narzędzi do analiz numerycznych oraz wiedzy jak ich używać. 

Wsparcie polega na udzieleniu darmowej, rocznej i odnawialnej dzierżawy pakietów licencji Research oraz pomocy naukowych i szkoleń w ramach umowy sponsorskiej. Sponsoring wymaga od beneficjenta aby prowadził aktywny marketing produktów ANSYS oraz marki MESco w mediach społecznościowych, artykułach i we wszystkich wydarzeniach w których zespół bierze udział.

Beneficjentami mogą być wszelkie organizacje studenckie (koła naukowe, zespoły studenckie itp.) których efektem prac jest fizyczna konstrukcja biorąca udział w konkursach czy zawodach studenckich lub międzyuczelnianych. 

Dotychczas wspierane zespoły:Img

Wiedza z zakresu wykonywania symulacji komputerowej w oprogramowaniu ANSYS jest bardzo ważnym atutem na rynku pracy. ANSYS jest największym na rynku producentem oprogramowania do symulacji komputerowej, a co za tym idzie posiada największą bazę użytkowników.  

Jesteś zainteresowany otrzymaniem wsparcia najlepszego na rynku oprogramowania do analiz numerycznych? Chcesz mieć kontakt z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie symulacji komputerowej? Zapraszamy do kontaktu!