Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - Innowacje w MŚP
             Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

ANSYS - PROJEKTOWANIE
W OPARCIU O SYMULACJE

Dzięki niebywałej dokładności i szybkości działania ANSYS umożliwia wirtualne prototypowanie w skali i dokładności niedostępnej w żadnym innym oprogramowaniu.

ANSYS DLA UCZELNI WYŻSZYCH

ANSYS posiada bardzo bogatą ofertę pakietów licencji akademickich zarówno do dydaktyki jak i do badań i współpracy z przemysłem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

previous arrow
next arrow
Slider

Wdrożenie i komercjalizacja innowacji produktowych
oraz procesowych.
(Dla projektów realizowanyc na terenie Woj. Śląskiego)

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie ogłosiło konkurs "Innowacje w MŚP" skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach konkursu można zgłaszać projekty dotyczące Wdrożenia i komercjalizacji innowacji produktowych oraz procesowych oraz zyskać dofinansowanie nawet do 50% kosztów kwalifikowanych. Warunkami pozytywnie rozpatrzonego projektu są: wymóg przedsięwzięcia o charakterze inwestycji początkowej, realizacja na terenie Województwa Śląskiego oraz dostarczenie opinii o innowacyjności. Termin składania wniosków mija 28 lutego 2017 (godzina 12:00).

Więcej informacji na stronie: http://scp-slask.pl/lsi/nabor/155