Mesco

Start -> Newsflash

Finał ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską

W dniu 23.04.2014 w Instytucie Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej w Gliwicach, odbył się finał ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą zastosowania metod obliczeniowych do symulacji procesów cieplno-przepływowych, którego jednym ze sponsorów była firma MESCO.  Jury podkreśliło nie tylko bardzo wysoki poziom merytoryczny wszystkich finałowych prac, ale także sposób ich prezentacji.

Czytaj więcej...

Raport BSA

Business Software Alliance (BSA) opublikowała raport, z którego wynika, że w 2013r. polscy przedsiębiorcy korzystający z nielegalnego oprogramowania stracili blisko 1.6mln PLN. Zarejestrowano 771 zawiadomień w w/w sprawie.  Stanowi to ok 3.6% łącznych kosztów (15mln USD) w skali połączonych regionów: Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki .

Czytaj więcej...

MESco partnerem PolSl Racing!

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nawiązanej współpracy z kołem naukowym Politechniki Śląskiej PolSl Racing. Koło naukowe PolSl Racing zrzesza najlepszych studentów Politechniki Śląskiej, ale przede wszystkim pasjonatów szeroko pojętej motoryzacji, wokół której skupia się działalność koła. Aby zaspokoić swoje ogromne ambicje postawiliśmy sobie za cel start w zawodach Formula Student.

ANSYS Student Portal

Z myślą o studentach oraz osobach prowadzących zajęcia z wykorzystaniem oprogramowania ANSYS, powstał ANSYS Student Portal.
Strona zawiera materiały dydaktyczne, ćwiczenia, dokumentację oraz dostęp do bazy wiedzy. Do portalu ma dostęp każdy klient akademicki z aktywną usługą TECS (wsparcie techniczne i aktualizacje).
Więcej informacji w naszej strefie akademickiej.

Wsparcie techniczne w MESco

W związku z ciągłym podnoszeniem jakości naszych usług, uruchomiliśmy dla naszych Klientów posiadających wykupione wsparcie techniczne dla licencji komercyjnych, NOWY telefon oraz email supportowy:
Telefon (32) 768-36-42,   Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wsparcie obejmuje wszystkie produkty zakupione w naszej firmie.
zgłoś błąd na stronie Design by Adam Łokieć
U:| |   O:| |