Mesco

Start -> Produkty

pdfPost - raporty 3D w środowisku ANSYS Workbench

Narzędzie pdfPost to nowatorskie rozwiązanie do tworzenia interaktywnych raportów 3D dla środowiska ANSYS Workbench w formacie *.pdf.   Dokument raportu (plik w formacie pdf) wygenerowany za pomocą narzędzia pdfPost, zawiera w sobie pełny model 3D z wynikami wybranej analizy, dodatkowymi komentarzami i uwagami czy zdefiniowanymi widokami użytkownika w tym wszelkich przekrojów.
Rozwiązanie pdfPost to idealne uzupełnienie każdego raportu z analizy.

Czytaj więcej...

ANSYS Reaction Design


ANSYS Reaction Design - nowy produkt w rodzinie ANSYS zagościł już na stałe.
Użytkownicy używający oprogramowania CHEMKIN mogą również integrować swoje analizy w środowisku ANSYS Workbench.  Więcej informacji pod tym linkiem.

ANSYS przejmuje SpaceClaim Corporation

W dniu 1go maja 2014, ANSYS poinformował, że nabył firmę SpaceClaim Corporation, wiodącego dostawcę oprogramowania do szybkiego i intuicyjnego modelowania 3-D dla inżynierów. 
Przypominamy, że ANSYS SpaceClaim już od jakiegoś czasu pełni rolę alternatywnego do ANSYS DesignModelera narzędzia do szybkiego przygotowania i naprawy geometrii. O zaletach tego produktu mogli się również ostatnio przekonać uczestnicy warsztatów podczas konferencji Symulacja 2014. Więcej informacji nt produktu ANSYS SpaceClaim pod niniejszym linkiem.

Czytaj więcej...

Seminaria nCode - online

HBM nCode udostępnił bardzo interesujące, praktyczne seminaria z tegorocznej konferencji użytkowników oprogramowania: 2013 nCode Products User Group Meeting. Można z nich dopowiedzieć się o metodach równoległego przetwarzania wielokanałowych dany pomiarowych np. pochodzących z zapisu CAN, kalibracji, przetwarzaniu oraz prezentacji danych z GPS, pomiarze oraz analizie zmęczeniowej jak i przyczyn uszkodzeń, eksperymentalnej weryfikacji analizy modalnej jak również korelacji analizy zmęczeniowej w oparciu o pomiary i modele numeryczne.

Czytaj więcej...

nCode v9

Niezniszczalne i niezawodne kompozyty, podgląd on-line pojazdów Twojej floty, przetwarzanie informacji pomiarowych z wielu kanałów CrashTestów czyli nowinki w nCode 9.0.

 

Czytaj więcej...

zgłoś błąd na stronie Design by Adam Łokieć
U:| |   O:| |